Jesť, či nejesť po cvičení?

Mávaš aj Ty takúto dilemu? Práve výber jedla večer po cvičení je pre Tvoju postavu kľúčový! Ak si vyberieš zle – celé cvičenie vyjde na zmar. Ak si dáš správne jedlo – Tvoje bunky sa rýchlejšie zregenerujú a jednoduchšie dosiahneš svoju vytúženú postavu.

Nevieš aké jedlo to má byť? Práve preto sme pre Teba spísali fit recepty v ÚPLNE NOVEJ unikátnej fitness kuchárkeZ fitka do kuchyne, alebo čo jesť (nielen) po cvičení a nepribrať.”

Napísalo ju 31 popredných inštruktoriek a fitness tréneriek zo Slovenskej a Českej republiky.

Prečo je táto kniha unikátna?

81 výživných a chutných receptov

Vieme, že to nie je jednoduché. Aj my sme riešili, či jesť niečo po cvičení, čo jesť a kedy si to dať. Vlastnými chybami a dlhoročnou praxou sme na to prišli. Vďaka týmto receptom Ty už také chyby robiť nemusíš! Zostavíš si vlastný jedálniček po cvičení.

Autormi knihy sú inštruktorky a fitness trénerky

Podľa hesla “viac hláv, viac rozumu” sme knihu písali spolu. Každá prispela niekoľkými receptami. A prečo všetko ženy? Pretože sa najlepšie vieme vcítiť do Tvojej kože – ženy, ktorá chce vidieť po cvičení výsledky.

192 strán hodnotných informácií

Kniha obsahuje nielen recepty, ale aj informácie o tom, prečo je NESMIERNE dôležité jesť po cvičení a hlavne ČO jesť. Už žiadne výčitky z večerného jedenia.

Ďalej v knihe Z fitka do kuchyne nájdeš:

a naučíš sa variť fantastické jedlá, ktoré si môžeš dať aj o deviatej večer.

Čo jesť po cvičení ráno?

Tvarohové lievance so sezónnym ovocím (str. 94)

Batatová kaša (str. 140)

Čokoládový mug cake s pyré z lesného ovocia (str. 152)

Čo jesť po cvičení večer?

Nízkosacharidové lasagne (str. 158)

Kuracie prsia prekladané mozzarellou a bazalkou (str. 86)

Cuketová tortička s lososovo-avokádovým krémom (str. 142)

Fitness chuťovky

Perníkové RAW guľky (str. 172)

Rýchly a jednoduchý müsli snack (str. 177)

Jablkovo - orieškové sušienky (str. 168)

Zdravé recepty od špičkových slovenských a českých inštruktoriek:

Zdravé recepty na jedlá (nielen) po cvičení napísali skúsené fitness trénerky zo Slovenskej a Českej republiky. Odborný text napísal Ing. Ivan Mach CSc., prezident asociácie výživových poradcov v ČR a odborník na stravovanie, a Lucia Švaral, výživová poradkyňa, trénerka, a autorka kuchárskych kníh Z fitka do kuchyne.

 

 

Tina Zlatoš Turner

Lea Vršecká

Tímea Trajteľová

Nela Sullens

Denisa Lipovská

Renatka Siposová

Kamila Pavlíčková

Janka Earl

Evka Dvoráčková

Dominika Multáňová

A ďalší: Adriana Špronglová, Vierka Gimecká, Danielka Čavojec Česneková, Maggie Kažimírová, Andrejka Peniaková, Danka Hájková, Gabi Švorcová, Janka Dubčáková Budayová, Janka Jánošíková, Katie de Chimp, Kika Belicová, Lucka Tvrdoňová, Mirka Matúšová, Monika Ludasová, Nikol Chovancová, Olinka Bartalská, Renátka Szaboová, Saška Halmová, Sima Cahlová a Veronika Wisiorková a Lucia Švaral

Myslíš, že museli držať hladovku? Si na omyle!

Pozri si ako lahodne vyzerá kniha zvnútra:

 

Povedali o knihe:

Publikace „Z fitka do kuchyně“ sestavená z receptů a tipů známých osobností slovenského a českého fitness již poněkolikáté skvěle doplňuje nevyčerpatelnou databázi receptů tzv. zdravého či pestrého stravování, jejichž společným jmenovatelem je také podpora zdraví, prevence, kondice a sportovní výkonnosti. Receptury jídel zaujmou každého čtenáře, zejména pokud jde o jejich nápaditost, tvořivost, originalitu ingrediencí a postupů a vyváženost, za které by se nemuseli stydět ani profesionální šéfkuchaři, kdyby kromě chuti a atraktivního vzhledu jídel také „řešili“ jejich nutriční a zdravotní aspekty jako např. obsah tzv. prázdných kalorií z nadbytečného cukru a mouky, přidané soli nebo naopak v gastronomii mnohdy chybějících skutečně „zdravých“ tuků a vlákniny. Knihu, s jejímž autorským kolektivem jsem měl tentokrát čest spolupracovat, doporučuju za všechny výživové poradce nejen aktivním vyznavačům fitness, ale zejména jejich obdivovatelům. Ti se jim velmi brzy mohou přiblížit, když se budou řídit podobnými stravovacími návyky jako jejich vzory!
Ing. Ivan Mach, CSc. (spoluautor knihy)
Prezident asociácie výživových poradcov a autor mnohých kníh, skrípt a článkov o zdravej výžive.

Okrem knihy získaš BONUSY zadarmo:

Bonus č.1 : ekniha Hriešne dobré a zdravé sladkosti

Nevieš sa vzdať sladkého? Tak sa ho nevzdávaj! S týmto eBookom si pripravíš skvelé, sladké pochúťky, ktoré uspokoja Tvoja chuťové poháriky a navyše sú aj zdravé. Nájdeš tu 12 rýchlych a nenáročných receptov, na ktorých si pochutíš nielen Ty, ale i celá rodina. Bez bieleho cukru a bielej múky.

Bonus v hodnote 8,90 Eur (244 Kč) získavaš ZADARMBonus v hodnote 8,90 Eur (244 Kč) získavaš ZADARMOhriesne-zdrave-sladkosti-maly-nahlad-2

BONUS č.2 : e-kniha Zdravé fitness polievky

V tomto eBooku nájdeš 10 receptov na výživné vitamínové bomby, ktoré príjemne zahrejú a zasýtia. Jednoduché, rýchle a hlavne tak dobré!

Bonus v hodnote 8,90 Eur (244 Kč) získavaš ZADARMO
fitness-polievky-kolaz-2

Na výber máš len 2 možnosti:

1. Pokračovať v servírovaní nezdravých jedál, po ktorých budeš ďalej priberať

alebo

2. Objednať si túto knihu a objaviť možnosti, ako sa dobre najesť a formovať svoju postavu

 

P.S. Určite si už počula mnohých frflať “Na Slovensku nikto nič negarantuje”. Hmm, tak s tým nesúhlasíme a preto sme túto kuchárku upiekli s 60-dňovou garanciou vrátenia peňazí.